Služby

Optimalizace projektů

Poradíme Vám jak si zvýšit výkonnost Vaší společnosti a navrhneme odpovídající řešení a aktivně pomůžeme s jejich implementací. Jedná se o kvalifikované modelování a analýzu podnikových procesů.

Řízení projektů

Pokud Vaše společnost chystá nebo již pracuje na nějakém projektu, pak jistě víte, že jde o náročný proces plánování, koordinování, řízení rizik, úloh a zdrojů. Svým klientům poskytujeme profesionální poradenství a odborníky s dlouholetou praxí.

SAP poradenství

Svým klientům nabízíme služby od implementací na "zelené louce" přes optimalizace jednotlivých funkcionalit modulů SAP systému, upgrady, školení a roll-out řešení, včetně lokalizace. Jsme schopni dodat požadované odborníky do teamů klienta i celé implementační teamy.

Manažerské poradenství

Naši odborníci dokážou kvalitně poradit vedoucím pracovníkům společností, doporučit strategická řešení, která mají přidanou hodnotu a pomoci tak zvyšovat výkonnost společnosti. Oblasti spolupráce: managerský reporting, plánování, rozpočtování a forecasting, účetnictví a controlling, řízení výkonnosti a příprava business case.

Audit a QA projektů

Řízení kvality je klíčovým procesem pro dodávku každého projektu. Pravidelné kontroly napříč celým projektem zajistí kvalitu jednotlivých výstupů, splnění časových harmonogramů a finálně kvalitu a úspěšnost celého díla.

Podpora EU projektů

Nabízíme poradenství v oblasti čerpání dotací z fondů EU a z národních dotačních zdrojů. Od kompletace projektového záměru přes zpracování žádosti o dotaci až po metodické poradenství v průběhu realizace projektu.

Investiční poradenství

Pomáháme našemu portfoliu klientů při rozhodování o správného investování vlastních i dostupných finančních prostředků na českém trhu k zajištění stability a očekávané návratnosti vložených investic.


IT poradenství

Našim klientům nabízíme odbornou pomoc a dohled nad návratností vložených investic do IT sektoru při výběrovém řízení, plánování projektu, i implementaci nového systému.

Školení, vzdělávání, rozvoj osobnosti

Zajistíme proškolení jednotlivců a týmů v rámci Vašeho pracovního kolektivu. Školení měkkých dovedností, vedení workshopů, moderování konferencí, individuální koučink manažerů a vedoucích pracovníků, koučování skupin.

Consierge, Family office, Lifestyle management

Zprostředkujeme VIP služby široké palety ověřených partnerů, kteří splní Vaše podnikatelské potřeby, postarají se o Vás i celou Vaší rodinu. Naše kvalitní péče Vám zajistí komfort bez starostí. 

Webové portály

Jsme provozovatelem portálu South Bohemia Events Calendar / Jihočeský kalendář. Interaktivní portál kulturních, společenských a sportovních akcí, který informuje nejenom turisty o dění v Jihočeském kraji a pamětihodnostech jižních Čech.

Apartmány Harrachov a Lipno

Nabízíme nové a moderně zařízené apartmány v Harrachově Dolce Vita a na Lipně v rekreačním parku Riviera Lipno. 

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!