Služby

 • Optimalizace projektů

  Poradíme Vám jak si zvýšit výkonnost Vaší společnosti a navrhneme odpovídající řešení a aktivně pomůžeme s jejich implementací. Jedná se o kvalifikované modelování a analýzu podnikových procesů.

 • Řízení projektů

  Pokud Vaše společnost chystá nebo již pracuje na nějakém projektu, pak jistě víte, že jde o náročný proces plánování, koordinování, řízení rizik, úloh a zdrojů. Svým klientům poskytujeme profesionální poradenství a odborníky s dlouholetou praxí.

 • SAP poradenství

  Svým klientům nabízíme služby od implementací na „zelené louce" přes optimalizace jednotlivých funkcionalit modulů SAP systému, upgrady, školení a roll-out řešení, včetně lokalizace. Jsme schopni dodat požadované odborníky do teamů klienta i celé implementační teamy.

 • Manažerské poradenství

  Naši odborníci dokážou kvalitně poradit vedoucím pracovníkům společností, doporučit strategická řešení, která mají přidanou hodnotu a pomoci tak zvyšovat výkonnost společnosti. Oblasti spolupráce: managerský reporting, plánování, rozpočtování a forecasting, účetnictví a controlling, řízení výkonnosti a příprava business case.

 • Audit a QA projektů

  Řízení kvality je klíčovým procesem pro dodávku každého projektu. Pravidelné kontroly napříč celým projektem zajistí kvalitu jednotlivých výstupů, splnění časových harmonogramů a finálně kvalitu a úspěšnost celého díla.

 • Podpora EU Projektů

  Nabízíme poradenství v oblasti čerpání dotací z fondů EU a z národních dotačních zdrojů. Od kompletace projektového záměru přes zpracování žádosti o dotaci až po metodické poradenství v průběhu realizace projektu.

 • IT poradenství

  Našim klientům nabízíme odbornou pomoc a dohled nad návratností vložených investic do IT sektoru při výběrovém řízení, plánování projektu, i implementaci nového systému.

 • Investiční poradenství

  Pomáháme našemu portfoliu klientů při rozhodování o správného investování vlastních i dostupných finančních prostředků na českém trhu k zajištění stability a očekávané návratnosti vložených investic.

 • Školení, Vzdělávání, Rozvoj osobnosti

  Zajistíme proškolení jednotlivců a týmů v rámci Vašeho pracovního kolektivu. Školení měkkých dovedností, vedení workshopů, moderování konferencí, individuální koučink manažerů a vedoucích pracovníků, koučování skupin.

 • Webové portály

  Jsme provozovatelem portálu South Bohemia Events Calendar / Jihočeský kalendář. Interaktivní portál kulturních, společenských a sportovních akcí, který informuje nejenom turisty o dění v Jihočeském kraji a pamětihodnostech jižních Čech.

 • Concierge, Family office, Lifestyle management

  Zprostředkujeme VIP služby široké palety ověřených partnerů, kteří splní Vaše podnikatelské potřeby, postarají se o Vás i celou Vaší rodinu. Naše kvalitní péče Vám zajistí komfort bez starostí.